• {slogan_1}
  • {slogan_2}
  • {slogan_3}
  • {slogan_4}
  • {slogan_5}
  • {slogan_6}

NA LEDĚ:

Power Skating - bruslařské dovednosti jsou nezbytné ve všech úrovních hokeje. Bude zde kladen důraz na postoj, hbitost, rychlost, sílu, houževnatost a také na stabilitu na bruslích. 

Zdokonalení technických dovedností - každý hráč se seznámí s novými dynamickými technikami, které rozvíjí jeich hráčské schopnosti. Patří sem: přihrávky, střelba, poziční hra, týmová strategie atp.  Každý hráč je nedílnou součástí celého týmu a bude zde příležitost procvičit si poziční hru. Trénink je veden kvalifikovanými trenéry z NHL i ČR.

Brankáři: - naše škola má kvalifikovaného instuktora který se brankářům individuálně věnuje a rozvíjí jejich brankářské schopnosti.

MIMO LED: 

Suchý trénink: - síla, obratnost, vytrvalost, postřeh, strečink spolu s týmovou hrou je aplikován v rámci 2 - fázových tréniků v areálu zimního stadionu. V rámci tréninku se věnujeme i dalším sportům - fotbal, floorbal, ragby, baseball - to vše abychom zajistili pestrost a všestranost pro mladé hokejisty. Zároveň se zaměřujeme i na práci s holí tréninkem stickhandlingu. Všechny činosti jsou pod dohledem zkušených instruktorů a zdravotníka.

Odpočinek - zábava: progam hokejové školy je opravdu nabitý, nicméně je zde čas i na polední odpočinek. V průběhu týdne je možnost navštívit exkurze např. hasiči, policie. Podvečer je vyhrazen trenérům s jejich hodnocením tréninků, které v ten den právě proběhly. Večerní setkání jsou provázeny spoustou legrace a písniček. Na závěr celého dne trenéři vypráví o tom, jak jim víra pomohla a pomáhá v osobním životě i hokeji.